KURUMSAL
KURUMSAL

Merak ile başladığımız web tasarım sektöründe her geçen gün tecrübemize tecrübe katarak, gelişen teknolojileri de yakından takip ederek Türkiye genelinde başarılı bir çok projeye imza attık.
Özellikle Firmamızın merkezi olan Erzincan'da web tasarım ve yazılım konusunda bir çok firmaya çeşitli kategorilerde hizmet sunduk.

2019 yılında kurumsallaşma adına atmış olduğum adımla Sıraç Bilişim olarak sürdürme kararı almış bulunmaktayız.Yeni firmamız ile siz değerli müşterilerimize daha kurumsal, daha profesyonel hizmetleri sunmaya da devam ediyoruz.

İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Erzurum gibi bir çok şehirde profesyonel işlere imza atmış firmamız ile çalışmak eminiz ki sizi de mutlu edecektir.

Sizleri ofisimizde ağırlamak için bekliyoruz.


Bilgilendirme : Firmamız çalışmalarına 12/11/2019 tarihi itibarıyla Sıraç Oto Kiralama Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Limited Şirketi ünvanı ile başlamıştır. Bu tarih öncesinde yapılmış olan sistemlerin fatura vb. sorumluluğu firmamıza ait değildir. Geçerli tarihten sonra firmamız ile çalışmalarına devam eden tüm müşterilerimize T.C kanunlarına uygun olarak faturalandırma yapılacağından şirket bilgilerinizi eksiksiz olarak tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.