Web Tasarım
Web Tasarım

Web tasarım dediğimizde aklınıza neler geliyor bir düşünelim. Aslında düşünmeyle bitmeyecek kadar büyük bir alandan bahsettiğimizi sizde fark edeceksiniz. Web Tasarım günümüz teknolojisi ile küçük büyük esnafa, firmalara, şirketlere bir nevi zorunlu hale gelmiştir. Biz de Sıraç web tasarım olarak web alanında ki ihtiyaçlarınıza güvenilir, profesyonel ve teknolojik çözümler üretmek için çabalıyoruz.

Web Tasarım aslında birçok kişinin yapabileceği kadar basit görünen, ancak yeteri kadar teknik bilgi olmayınca yapılan sitenin hiç bir işe yaramayacağı ve milyonlarca çöp sitelerin arasında yer alacağı kaçınılmaz bir gerçektir.

İnternet sitenizin sadece tasarımı değil yazılım olarak da profesyonelce kodlanması sitenize erişimi kolaylaştırıp, kullanıcı odaklı bir hale gelmesini sağlamaktadır. Erzincan Web Tasarım olarak sektöre 15 yıl önce başlayan firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin hepsinin adım adım teknoloji ile büyüdüklerini keyifle izledik. Erzincan da Restoran, Otel , Öğretmenevi , Oto Kiralama, İthalat İhracat Firmaları, Turizm Firmaları gibi birçok sektörde yer aldık. Ayrıca İstanbul, Samsun, Ankara, Bursa, Erzurum gibi birçok büyük ilde e-ticaret sistemlerimiz ile birçok firmayı sanal aleme taşıdık. 

Firmamız Akınsoft Wolvox Entegrasyon Sistemleri üzerine birçok etkin projede yer almış, 7/24 internet erişimi olan her yerden akınsoft rapor sistemine erişim olduğu paneller yazmış, tine akınsoft entegreli e-ticaret sistemlerini müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Gerek sunucu kurulumları, gerek yazılım olsun bir çok başarılı işe imza atan firmamız erzincan web tasarım olarak başladığı sektöre yazılım ifadesini de ekleyerek Masaüstü yazılımlarla birçok kullanıcıya erişmiştir.


Anahtar Kelimeler:
Hizmet Tanımları: